Ladislav Kudlík

Ladislav Kudlíkviz kudlik.jpg

klarinet, zobcová flétna, saxofon (soprán, alt, tenor, baryton)

Vzdělání
St. hudební konzervatoř a Janáčkova akademie múzických umění v Brně

Během své dlouholeté pedagogické praxe preferuji vstřícný přístup ke všem žákům s různou úrovní hudebního nadání. Základním cílem je připravovat žáky po technické a hudební stránce tak, aby byli schopni uplatnit se v komorní, souborové či orchestrální hře (např. v big bandu, folklorním souboru) a zúročit tak své dosavadní úsilí a mnohdy získat svou celoživotní zálibu. Vyjímečně nadaným a pracovitým žákům je umožněna intenzivní příprava k dalšímu studiu nástroje na středních uměleckých či vysokých školách /např. konzervatoř, pedagogická fakulta/.
     Optimální věk pro začátek studia hry na klarinet je 10 - 13 let, saxofonu 13 - 16 let. Pro začínající instrumentalisty nabízím možnost na první dva roky zapůjčení školního nástroje.

Při osobním jednání rád poskytnu bližší informace na adr. ZUŠ Veveří 133, přízemí, učebna č. 54.

Kontakt:

tel: 541 42 44 57 (pondělí, úterý, čtvrtek, pátek), 724 126 697